Супер, задоволений на всі сто. Пропонуючи.
Дякуємо за відгук ! Рекомендуйте нас друзям і знайомим !
Дякую працівникам магазину за їхню роботу , відповідальність і чуйність. Придбав телевізор Sony KDL-49WE750. Самі хороші враження від спілкування. Рекомендую всім цей магазин.
Дякуємо за відгук ! Для клієнтів нашої компанії завжди стараємось покращувати сервіс !
Отношение работников фирмы к покупателям - на высоте! Молодцы!
Дякуємо за відгук ! Нам дуже приємний ваш зворотній зв'язок !
Замовляв телевізор LG, все пройшло швидко та оперативно. Товар відповідає опису. Всім задоволений. Буду ще замовляти іншу техніку)) Рекомендую до співпраці.
Дякуємо за відгук ! Завжди стараємось тримати сервіс на висоті !
Спасибо рекомендую очень красивоя
Дякуємо за покупку ! Дуже раді що вам все підійшло. Стараємось завжди для наших клієнтів тримати репутацію бренду ! Рекомендуйте нас знайомим і друзям ! Також ви можете наш сайт добавити собі в закладки, щоб відстежувати наші новинки.
Товар очень хорошего качества, всё подошло по размеру. Доставка в сроки. Спасибо, рекомендую!
Дякуємо за відгук ! Для нас репутація бренду перш за все ! Рекомендуйте нас знайомим і друзям, а також ви можете зберегти наш сайт в закладки щоб відстежувати наші новинки !
Отлично! Телевизор отправили на следующий день! Все отлично! Уже рекомендую этот магазин! Буду рад сотрудничать ещё!
Дякуємо за покупку ! Дуже раді що вам все підійшло. Стараємось завжди для наших клієнтів тримати репутацію бренду ! Рекомендуйте нас знайомим і друзям ! Також ви можете наш сайт добавити собі в закладки, щоб відстежувати наші новинки - https://england.lviv.ua/g25170528-televizory
Вони швидко відреагували на мої повідомлення на prom.ua, вони могли спілкуватися англійською мовою, все було доставлено вчасно, і я використав його до цих пір на кілька годин, без жодних питань.
Дякуємо за позитивний відгук ! Англійська для нас не проблема =)
Мой заказ был выполнен в течении 3 дней,я очень доволен,Владимир и Юра молодцы,так держать,
Дякуємо за приємний відгук ! Слідкуйте за нашими новинками )
Отличный магазин, рекомендую
Дякуємо за відгук ! Рекомендуйте нас друзям і знайомим ;)